Вино Badagoni Алазанська Долина Біле Напівсолодке 0.75л
Тип: | Белое |
Солодкість: | Напівсолодке |
Країна: | Грузія |
Торгова марка: | Badagoni |
Назва походить від назви географічної зони - Алазанська долина.
Колір: золотистий;
Смак: легке, тонке зі свіжим післясмаком, приємна насолода.
Гастрономічна сумісність: салати фруктові, десерти, нежирне м'ясо (курка, риба) під кисло-солодким соусом.
Badagoni - досить відома винна компанія, яка була заснована ще в 2002 році на території грузинського регіону Кахетії. Цей виробник знаменитий багатими традиціями виноробства. Напій з широкого асортименту компанії, має власну історію, яку може відчути кожен винний гурман. Виробник завдяки сировині високої якості регулярно досягає нових цілей.
Вино Badagoni виготовляється з винограду сортів:
- Ркацителі;
- Мцване.
Збирають виноград співробітники заводу самостійно в ємності, після чого ягоди відділяються від гілок, проводиться віджимання соку. Виноград розминають таким чином, щоб ягоди віддали весь свій сік, а кісточка при цьому залишилася цілою. Бродіння ведеться особливим способом в спеціальних глиняних глечиках, вміст яких періодично перемішують. Після завершення процесу бродіння глечики доливають і герметично закривають. Тільки через 20-30 днів проводиться переливка винних матеріалів, які в подальшому витримуються в дубових бочках протягом довгого часу.
Біле вино від цього виробника має особливий смак і аромат. Воно задовольнить побажання навіть самого досвідченого гурмана. Колір вина - гарний бурштиновий. Бадагоні - це єдиний завод в Грузії, який має сертифікат якості.
У смаку і ароматі переважають нотки цитрусових, фруктів і дуба. Завдяки такому унікальному смаку вино відмінно поєднується з легкими салатами, закусками, ніжним м'ясом і навіть морепродуктами. Смакувати напій радять при температурі 10-12 градусів.
Щорічно завод з виробництва вина виготовляє близько 3 млн. пляшок вина, причому це не просто напій, а витвір мистецтва. Застосовується краще високоякісне обладнання, яке використовується в Європі. Воно дозволило випускати надзвичайно смачний напій. Зараз вино поставляється не тільки на територію Європи, а й до країн СНД.